Logo
Wydrukuj tę stronę

Szopinek: Skręcał na posesję, potrącił rowerzystę

foto: Policja foto: Policja

Kierowca Iveco zjeżdżając na posesję w Szopinku potrącił rowerzystę. Kierujący jednośladem, 53-latek z gm. Zamość z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek w Szopinku.

- Jak wstępnie ustalili policjanci 40-letni mieszkaniec gm. Zamość kierując samochodem ciężarowym marki Iveco zjeżdżał z drogi krajowej nr 74 na posesję. Zatrzymał się przed chodnikiem, aby ustąpić pierwszeństwa poruszającemu się tamtędy rowerzyście. Kiedy jednoślad przejechał kierujący iveco ruszył i wówczas najechał na poruszającego się tym samym chodnikiem innego rowerzystę. W chwili gdy doszło do zderzenia kierujący jednośladem, 53-letni mieszkaniec gm. Zamość, znajdował się bezpośrednio przed pojazdem i kierujący iveco najprawdopodobniej go nie zauważył. 53-latek upadając na chodnik doznał obrażeń, załoga karetki pogotowia przewiozła go do szpitala. Policjanci zbadali trzeźwość uczestników wypadku, obaj kierowcy byli trzeźwi - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Szczegółowy przebieg wypadku oraz jego okoliczności wyjaśniają policjanci.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl