Reklama

Szopinek: Skręcał na posesję, potrącił rowerzystę

foto: Policja foto: Policja

Kierowca Iveco zjeżdżając na posesję w Szopinku potrącił rowerzystę. Kierujący jednośladem, 53-latek z gm. Zamość z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek w Szopinku.

- Jak wstępnie ustalili policjanci 40-letni mieszkaniec gm. Zamość kierując samochodem ciężarowym marki Iveco zjeżdżał z drogi krajowej nr 74 na posesję. Zatrzymał się przed chodnikiem, aby ustąpić pierwszeństwa poruszającemu się tamtędy rowerzyście. Kiedy jednoślad przejechał kierujący iveco ruszył i wówczas najechał na poruszającego się tym samym chodnikiem innego rowerzystę. W chwili gdy doszło do zderzenia kierujący jednośladem, 53-letni mieszkaniec gm. Zamość, znajdował się bezpośrednio przed pojazdem i kierujący iveco najprawdopodobniej go nie zauważył. 53-latek upadając na chodnik doznał obrażeń, załoga karetki pogotowia przewiozła go do szpitala. Policjanci zbadali trzeźwość uczestników wypadku, obaj kierowcy byli trzeźwi - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Szczegółowy przebieg wypadku oraz jego okoliczności wyjaśniają policjanci.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us