Reklama
Reklama

Zamość: Kierujący podczas cofania potrącił pieszego

foto: Policja foto: Policja

75-latek na parkingu został potracony przez cofający pojazd marki Iveco. Za kierownicą ciężarówki siedział 36-letni mieszkaniec gm. Szczebrzeszyn. Pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Obaj uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Do wypadku doszło wczoraj tuż po godzinie 12:00 w Zamościu na parkingu przy ul. Namysłowskiego.

- Jak wstępnie ustalili mundurowi 36-letni kierujący samochodem ciężarowym marki Iveco w czasie wykonywania manewru cofania nie zauważył znajdującego się za pojazdem pieszego i doprowadził do jego potrącenia. Pieszy, 75-letni mieszkaniec gminy Szczebrzeszyn upadł na parking doznając obrażeń ciała. Załoga karetki pogotowia przewiozła 75-latka do szpitala. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że zarówno kierujący iveco, jak i pieszy byli trzeźwi - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Policjanci przypominają, że zasadę zachowania szczególnej ostrożności powinni stosować zarówno kierowcy jak też osoby piesze, i nie tylko poruszając się po dogach, ale również przebywając na placach, czy parkingach.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us