Logo
Wydrukuj tę stronę

19-latek ukradł ze sklepu pieniądze z utargu. Został zatrzymany

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Dzielnicowy z Nielisza - będąc na urlopie - wśród przechodniów na jednej z zamojskich ulic zauważył 19-latka, który dzień wcześniej ze sklepu ukradł pieniądze z utargu. Zatrzymał młodzieńca i przekazał kolegom z zamojskiej komendy. 19-latek tłumaczył, że ukradł, ponieważ …nadarzyła się ku temu okazja. 

- W niedzielę właściciel mieszczącego się w Nieliszu sklepu powiadomił miejscowych policjantów o kradzieży utargu. Wskazał, że sprawca wykorzystując nieobecność w części barowej sklepu obsługi zabrał tacę, na której znajdowały się pieniądze. Wartość poniesionych strat wycenił na kwotę 600 zł. Już następnego dnia podejrzewany o dokonanie kradzieży 19-latek z Nielisza był już w rękach policjantów. Wśród przechodniów na ul. Kilińskiego w Zamościu zauważył go dzielnicowy z Nielisza, który w tym czasie przebywał na urlopie wypoczynkowym. Policjant zatrzymał mężczyznę i powiadomił kryminalnych z Zamościa - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

19-latek znany był dzielnicowemu. Młodzieniec został doprowadzony do zamojskiej komendy i osadzony w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał zarzuty kradzieży pieniędzy. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl