Reklama
Reklama

Ułatwienie w MCPR

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Do dyspozycji osób niesłyszących jest tłumacz migowy on- line. Dzięki temu, będą one mogły lepiej komunikować się z pracownikami Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu.

Jak informuje Miejskie Centrum Pomocy Rodzinie, w ramach usługi zapewniony jest bezzwłoczny dostęp do tłumacza (nie później niż w ciągu 5 minut od nawiązania połączenia), nielimitowany czas jednorazowej usługi tłumaczenia i zachowanie w tajemnicy przekazanych informacji. Osoba z wadą słuchu, po drugiej stronie monitora, zobaczy certyfikowanego tłumacza Polskiego Języka Migowego (PJM) i Systemu Językowo - Migowego (SJM)- co gwarantuje profesjonalną usługę.

Korzystanie z tłumacza on-line jest możliwe w siedzibie MCPR przy ul. Lwowskiej 57 w pokoju nr 5 na parterze budynku w godzinach pracy jednostki ( poniedziałki, środy, czwartki w godz. 7.30 do 15.30, piątki w godz. 7.30 do 15.00, wtorki w godz. 8.00 do 16.30).

Usługa jest finansowana w ramach projektu pn. „Dobra organizacja szansą na lepszą jakość” współfinansowanego z Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi Priorytetowej 2 Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie: 2.5 Skuteczna pomoc społeczna, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój.

Korzystanie z tłumacza migowego on-line jest możliwe do 31.10.2019r. - do końca trwania projektu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us