Reklama
Reklama

Wypadek w Zamościu. Dachowanie na ul. Kilińskiego

foto: Czyelnik foto: Czyelnik

Do wypadku doszło około godziny 12:20 na skrzyżowaniu ul. Kilińskiego z Przemysłową w Zamościu. Dachował Volkswagen Golf, pojazd uderzył w Skodę i Audi.

- Kierująca Volkswagenem wyjeżdżała z ulicy Przemysłowej w lewo, w ulicę Kilińskiego. Najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do wykonywanego manewru, uderzyła w krawężnik. Auto dachowało i uszkodziło dwa pojazdy: Skodę i Audi, których kierowcy przed skrzyżowaniu oczekiwali na zmianę sygnalizacji świetlnej. 54-letnia zamościanka kierująca Volkswagenem wraz synem trafiła do szpitala. Na szczęście okazało się, że w wyniku kolizji poza ogólnymi potłuczeniami nie odnieśli oni poważniejszych obrażeń. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że kierująca Volkswagenem była trzeźwa - powiedziała nam Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

W czasie gdy na miejscu zdarzenia pracowały służby ratunkowe ruch na skrzyżowaniu był zablokowany. Policjanci wyjaśniają szczegółowy przebieg kolizji i apelują o zachowanie ostrożności.

4 komentarzy

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us