Reklama
Reklama

Praca, rodzina i studia, czyli nowy numer „Skafandra”

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Czy można pogodzić życie rodzinne i pracę ze studiami? W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Zamościu możliwe jest połączenie obowiązków rodzinnych i zawodowych z nauką na bezpłatnych studiach dziennych. Studenci mogą skorzystać z Indywidualnej Organizacji Studiów, a także innych rozwiązań. Przeczytacie o nich w nowym numerze Gazety Akademickiej „Skafander”.

Poza tym w nowym numerze przeczytacie o zbliżającej się konferencji TEDxZamość. TED to marka prelekcji organizowanych przez amerykańską fundację non-profit, których celem jest popularyzacja “idei wartych propagowania”. Konferencje TEDx tworzone są przez osoby, które otrzymały licencję na organizację lokalnego eventu od fundacji TED. Przedsięwzięcie to całodniowe wydarzenie złożone z 18-minutowych prelekcji i występów artystycznych.

Wydarzenie TEDxZamość odbędzie się 16.06.2019 r w zamojskim Ratuszu. Tematyka spotkania nawiązuje w dużym stopniu do problemów lokalnej społeczności, umożliwiając świeże spojrzenie na sprawy codzienne. Podczas spotkania wystąpią m.in. socjolog i regionalista Marcin Piotrowski, koordynator Projektów Rozwojowych w Stowarzyszeniu WIOSNA Mateusz Pawłowski, nauczyciel geografii, podróżnik Jacek Podkościelny.

Ponadto w tym wydaniu znajdziecie relacje z Dnia Bezpieczeństwa Narodowego oraz Dnia Turystyki Aktywnej i Rekreacji – cyklicznych imprez organizowanych przez PWSZ w Zamościu, at każe z Dnia Motoryzacji w zamojskim „Mechaniku”, czy konkursu „A duch wieje kędy chce” zorganizowanego przez I LO w Zamościu

W nowym numerze „Skafandra” znajdziecie również obszerną relację z baraży drużyny PWSZ Zamość o Superligę tenisa stołowego. Podopieczni trenera Piotra Kostrubca dali z siebie wszystko i do sukcesu zabrakło naprawdę niewiele. Niestety – z awansem trzeba poczekać jeszcze jeden sezon. Trzymamy kciuki za zamojskich pingpongistów!

Gazetę Akademicką ”Skafander” możecie odnaleźć w szkołach średnich, urzędach oraz instytucjach kultury. Poniżej publikujemy link do e-wydania „Skafandra”:

https://drive.google.com/file/d/0B-6jHY2QGWgQVW1pR1lqYnJ4c2k5UXRxcV9GazhSWGFZcF9F/view?usp=sharing

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us