Logo
Wydrukuj tę stronę

Wyglądało groźnie. Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu ul. Królowej Jadwigi z ul. Podgroble

foto: Policja foto: Policja

60-letni kierujący Toyotą wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie udzielił pierwszeństwa 43-letniemu kierującemu Nissanem. Doszło do zderzenia. Kierujący Toyotą trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj na skrzyżowaniu ul. Królowej Jadwigi z ul. Podgroble w Zamościu.

- Z ustaleń policjantów wynika, że jadący drogą podporządkowaną kierujący pojazdem m. Toyota wyjeżdżając z ul. Podgroble nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Nissanem, który poruszał się ul. Królowej Jadwigi. Kierowca Nissana próbował reagować rozpoczął manewr hamowania, zjechał na lewą stronę jezdni, jednak nie zdołał uniknąć zderzenia. 60-letni kierowca Toyoty z gm. Susiec karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Na szczęście po wykonanych badaniach okazało się, że poza niegroźnymi otarciami i stłuczeniami nie odniósł obrażeń. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że zarówno kierujący Toyotą, jak i 43-letni mieszkaniec Zamościa, który siedział za kierownica nissana byli trzeźwi - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym kierujący Toyotą został ukarany mandatem karnym.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl