Logo
Wydrukuj tę stronę

Zamość: Nietrzeźwy kierujący uciekał z miejsca kolizji

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, spowodowanie kolizji, jazdę bez wymaganych uprawnień oraz ważnych badań technicznych samochodu odpowie 45-latek, który na ul. Dzieci Zamojszczyzny kierując Hondą spowodował kolizję, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło wczoraj na ul. Dzieci Zamojszczyzny. Kierujący Hondą uderzył w tył Nissana, a następnie odjechał z miejsca kolizji. Kierowca Nissana zadzwonił na policję i powiedział, że jedzie za sprawcą i prosi o pomoc.

- Kiedy mundurowi przyjechali na miejsce wskazane przez zgłaszającego, na drodze gruntowej zauważyli przewróconą na bok hondę, a obok niej dwóch mężczyzn. Jednym z nich był zgłaszający, a drugim - kierujący hondą 45-latek z Zamościa. Okazało się, że w czasie ucieczki 45-latek jechał zbyt szybko, nie zapanował nad pojazdem i zaczepił o skarpę ziemi doprowadzając do przewrócenia samochodu. Po wykonanym badaniu alkomatem znany był już powód próby ucieczki z miejsca kolizji na ul. Dzieci Zamojszczyzny. W organizmie 45-latka było ponad 2 promile alkoholu - relacjonuje Dorota Kurkowska Bubiło, rzeczniczka zamojska policji.

45-latek poza tym, że kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości, nie posiadał również prawa jazdy do kierowania tego typu pojazdami a samochód, którym się poruszał nie miał ważnych badań technicznych.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl