Reklama
Reklama

"Biedronka" nie godzi się na udostępnianie parkingów

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Parkingi przy sieci sklepów "Biedronka" nie będą dostępne dla mieszkańców w godzinach nocnych. Zaapelował o to do firmy Jeronimo Martins Polska S.A. (właściciela sieci "Biedronka") przewodniczący Rady Miasta Zamość, Piotr Błażewicz. Otrzymał odpowiedź negatywną.

"Zwracam się z prośbą o umożliwienie mieszkańcom korzystania nieodpłatnie, w godzinach nocnych, z parkingów przy marketach "Biedronka" na terenie miasta Zamościa. Przychylenie się do prośby pozwoliłoby na częściowe rozwiązanie problemu braku miejsc parkingowych na osiedlach". - napisał w piśmie Piotr Błażewicz.

W odpowiedzi czytamy: "Nie wyrażamy zgody na udostępnienie miejsc parkingowych na naszym parkingu".

10 komentarzy

 • Janusz
  Janusz środa, 22 maj 2019 12:17 Link do komentarza

  Za kare Nie bedziemy kupować w sieci biedronka.

 • o take
  o take środa, 22 maj 2019 12:18 Link do komentarza

  niech budują jeszcze gęściej. Np. jedna ze spółdzielni postawiła blok za DH Hetman na dawnym boisku. I za jednym razem są trzy rzeczy: nie ma boiska dla młodziezy, ciasnota, nie ma miejsca do parkowania i mieszkańcy jeżdżą pod prąd bo mimo, ze uliczka jest jednokierunkowa to jaśnie państwo mają to w dupie bo tak wygodniej. Cały Zamość

 • Jan
  Jan środa, 22 maj 2019 12:42 Link do komentarza

  A może zamiat pisać do Biedronki ten jaśnie wielmożny Przewodniczący wraz z innymi zbulwersowanymi radnymi podjęliby uchwałę o wybudowaniu nowego parkinku dla tych mieszkańców?
  Bo wystarczy dać palec a... będzie jak dawniej zero miejsca do zaparkowania jak się pojedzie na zakupy.

 • krupi
  krupi środa, 22 maj 2019 13:05 Link do komentarza

  Przecież to jest prywatny teren Biedronki. Czy Pan radny na swoim prywatnym terenie pozwala parkować każdemu? Przy ul Partyzantów tez są punkty handlowe/usługowe z parkingami i jest zakaz parkowania dla osób nie korzystających z usług - teren prywatny . Nie biadolić i nie pisać głupawych petycji tylko przeznaczyć teren na parking dla mieszkańców. Biedronka nie spadła z nieba - ktoś im ten teren na określonych warunkach sprzedał/ wydzierżawił.

 • Jeery
  Jeery środa, 22 maj 2019 13:47 Link do komentarza

  Każda wspólnota mieszkaniowa, niemalże każdy blok buduje naokoło ogrodzenia, parkany stawia tabliczki "TEREN PRYWATNY" a BIEDRONKA ma im "za frajer" udostępniać swój parking ? Puknij się w czoło radny... Niech spółdzielnie udostępnią swój teren na parkingi, a Miasto niech je wybuduje zamiast wyrzucać kasę na pseudoartystów i ich " Majteczki w kropeczki" ....

 • Czlowieczek
  Czlowieczek środa, 22 maj 2019 15:06 Link do komentarza

  Jest na to prosty sposób, tak jak piszą wyżej, wybudować nowe parkingi, a także wprowadzić karty dla pojazdów, jak na starówce. Można jeszcze bardziej radykalne i ograniczyć do jednego samochodu na mieszkanie, a za każdy następny opłata roczna. Zaraz na osiedlach zrobi się luz i poznikaja wraki.

 • Jo
  Jo środa, 22 maj 2019 17:05 Link do komentarza

  W biedronkach i tak syf sprzedaja... nawet psu bym nie dal... LIDL JEST THE BEST!!!

 • waldi
  waldi środa, 22 maj 2019 18:16 Link do komentarza

  Mam też przykre doświadczenia. Pobrałem bilet w parkomacie wsadziłem za tylnią jasną szybę w widocznym miejscu I poszedłem do Biedronki. Po przyjściu miałem już wydrukowany mandat, bo uwaga!!! powinien być na przedniej. Przecież to jest chore. Nastawieni są na czesanie klientów. Wysłałem im reklamację, ksero biletu z czasem wcześniejszym niż wydrukowany mandat, ale wątpię. Zgłoszę sprawę do S.M. bo kontroler wykonując zdjęcie z przodu musiał wleźć na miejski trawnik(skwer). Niech dowalą mandat kontrolerowi. Przecież jest monitoring jak mi nie wierzą. Takich jak ja było kilkunastu. Po prostu nie chciałem by latał między samochodami i po trawniku. Miasto powinno zrobić z tym porządek.

 • Mario
  Mario środa, 22 maj 2019 18:26 Link do komentarza

  Koniec kupowania w biedronce

 • olo
  olo czwartek, 30 maj 2019 10:24 Link do komentarza

  Ja też zrezygnowałem z tej Biedronki. To jakieś szaleństwo z tym parkowaniem i ściganiem się kto pierwszy włoży ten wewnątrz bilet, czy na zewnątrz mandacik.
  Jesli regulamin nakazuje wsadzenie biletu w widoczne miejsce, to niech nie określają, że to jest tylko przednia szyba. Idiotyzm a może nastawienie na czesanie klientów. A Biedronce to wisi. Teraz i ten sklep też mi wisi.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us