Logo
Wydrukuj tę stronę

Zapraszamy na Dzień Turystyki Aktywnej i Rekreacji

foto: archiwum foto: archiwum

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Zamościu i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Zamościu zapraszają na Dzień Turystyki Aktywnej i Rekreacji, który odbędzie się 27 maja (poniedziałek) na Rynku Wielkim w Zamościu w godz. 11-13. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk.

Pomysłodawcą Dnia Turystyki Aktywnej i Rekreacji jest Instytut Turystyki i Rekreacji PWSZ w Zamościu. Impreza organizowana jest po raz czwarty przez uczelnię, a od trzech lat we współpracy z ZSP nr 1.

Dzień Turystyki Aktywnej i Rekreacji ma na celu popularyzację turystyki i aktywnego wypoczynku wśród młodzieży szkolnej, studentów i mieszkańców naszego regionu, integrację środowiska lokalnego, prezentację form turystyczno-rekreacyjnych możliwych do uprawiania w Zamościu i okolicach oraz kształtowanie zdrowego stylu życia i umiejętności współdziałania zespołowego, opartego na wzajemnym zaufaniu, życzliwości, pomocy i szacunku.

W programie organizatorzy zaplanowali m.in. integracyjne zabawy rekreacyjne, nordic walking, fitness i nowoczesne formy ruchu przy muzyce, konkurencje z udziałem zawodników AZS PWSZ ZAMOŚĆ sekcji sportowych: tenisa stołowego, piłki ręcznej, podnoszenia ciężarów, Bumper Ball, Bubble Football, Bubble Rugby, stoiska i prezentacje wybranych form turystyki aktywnej oraz branży turystycznej działającej w regionie (turystyka piesza, turystyka rowerowa, turystyka kajakowa, turystyka przygodowa itp.), gra miejska oraz wiele innych atrakcji.

Poniżej film zapraszający na Dzień Turystyki Aktywnej i Rekreacji.

Media


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl