Reklama

Biegał nago po Rynku Wielkim, chciał wygrać skrzynkę piwa

foto: Szymon Łyciuk foto: Szymon Łyciuk

18-latek roznegliżowany biegał po płycie Rynku Wielkiego. Później wsiadł na rower, miał w organizmie blisko promil alkoholu, a w saszetce marihuanę. Młodzieniec przyznał, że biegał po płycie całkiem nago aby wygrać skrzynkę piwa.

- W niedzielny wieczór dyżurny zamojskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że po płycie Rynku Wielkiego biega roznegliżowany mężczyzna. Interweniujący w tej sprawie dzielnicowi zauważyli wskazanego mężczyznę, który już w ubraniu po Rynku jeździł rowerem. Podczas legitymowania 18-latka z Zamościa wyczuli od niego silną woń alkoholu. Badanie wykazało, że w organizmie miał blisko promil alkoholu. W rozmowie z dzielnicowymi przyznał się, że chwilę wcześniej biegał po Rynku całkiem nago. Zrobił to, aby wygrać skrzynkę piwa. Z kolegami, którzy nie wierzyli w jego odwagę założył się bowiem, że nago przebiegnie uliczkami Starego Miasta. Po wygranym zakładzie postanowił skorzystać jeszcze z przyjemności jazdy na rowerze zapominając, że jazda jednośladem z promilami w organizmie jest zabroniona - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Śmiałek został przewieziony do komendy, gdzie policjanci wykonujący z jego udziałem dalsze czynności w należącej do 18-latka saszetce odnaleźli młynek wykorzystywany do rozdrabniania suszu roślinnego oraz susz roślinny. Przeprowadzone badanie potwierdziło, że jest to marihuana - dodaje. 

Młodzieniec trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzuty posiadania substancji odurzających. Tego typu przestępstwo zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3. Nie uniknie również odpowiedzialności za jazdę rowerem w stanie nietrzeźwości. W tym przypadku grozi mu kara aresztu lub grzywny.

1 komentarz

  • JenSobiePan
    JenSobiePan wtorek, 21 maj 2019 17:17 Link do komentarza

    Współczuję jego rodzicom, mam nadzieję że nie przekażę swoich genów dalej.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us