Logo
Wydrukuj tę stronę

Firmy symulacyjne z całej Polski zjadą do Zamościa Wyróżniony

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

II Ogólnopolskie Targi Firm Symulacyjnych odbędą się w Zamościu. Organizowane są przez Polską Centralę Firm Symulacyjnych CENSYM oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Zamościu.

Firma symulacyjna to taka, w której młodzież uczy się pracy w spółce na zasadzie symulacji.

Targi Firm Symulacyjnych są miejscem rzeczywistego spotkania krajowych firm symulacyjnych zrzeszonych w Polskiej Centrali Firm Symulacyjnych CENSYM. Młodzi ludzie starają się jak najlepiej prezentować swoje fikcyjne firmy. Na stoiskach pojawiają się różnorodne oferty produktów lub usług, są to między innymi oferty usług turystycznych, graficznych, fotograficznych, multimedialnych, kosmetycznych, transportowo-spedycyjnych, konsultingowych i wiele, wiele innych. Firmy nawiązują ze sobą współpracę podpisując umowy handlowe, składając zamówienia, dokonując transakcji kupna-sprzedaży.

W Zamościu swoje stoiska zaprezentują m.in. firmy z Gdyni, Zielonej Góry, Rudy Śląskiej, Sanoka, Sopotu, Jeleniej Góry, czy Kostrzyna. Targi Firm Symulacyjnych to bardzo pożyteczne doświadczenie dla młodzieży, to innowacyjny sposób zdobycia wiedzy, który zaowocuje w przyszłej pracy zawodowej.

Targi odbędą się w CKZiU w Zamościu 29 i 30 maja. Przedsięwzięcie jest objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zamość. Portal ezamosc.pl patronuje mu medialnie.

 


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl