Reklama
Reklama

Firmy symulacyjne z całej Polski zjadą do Zamościa Wyróżniony

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

II Ogólnopolskie Targi Firm Symulacyjnych odbędą się w Zamościu. Organizowane są przez Polską Centralę Firm Symulacyjnych CENSYM oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Zamościu.

Firma symulacyjna to taka, w której młodzież uczy się pracy w spółce na zasadzie symulacji.

Targi Firm Symulacyjnych są miejscem rzeczywistego spotkania krajowych firm symulacyjnych zrzeszonych w Polskiej Centrali Firm Symulacyjnych CENSYM. Młodzi ludzie starają się jak najlepiej prezentować swoje fikcyjne firmy. Na stoiskach pojawiają się różnorodne oferty produktów lub usług, są to między innymi oferty usług turystycznych, graficznych, fotograficznych, multimedialnych, kosmetycznych, transportowo-spedycyjnych, konsultingowych i wiele, wiele innych. Firmy nawiązują ze sobą współpracę podpisując umowy handlowe, składając zamówienia, dokonując transakcji kupna-sprzedaży.

W Zamościu swoje stoiska zaprezentują m.in. firmy z Gdyni, Zielonej Góry, Rudy Śląskiej, Sanoka, Sopotu, Jeleniej Góry, czy Kostrzyna. Targi Firm Symulacyjnych to bardzo pożyteczne doświadczenie dla młodzieży, to innowacyjny sposób zdobycia wiedzy, który zaowocuje w przyszłej pracy zawodowej.

Targi odbędą się w CKZiU w Zamościu 29 i 30 maja. Przedsięwzięcie jest objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zamość. Portal ezamosc.pl patronuje mu medialnie.

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us