Reklama
Reklama

Powiatowe eliminacje turnieju BRD. Mamy wyniki

foto: Policja foto: Policja

Zawodnicy ze Szkoły Podstawowej w Miączynie zwyciężyli eliminacje turnieju bezpieczeństwa w ruchu drogowym powiatu zamojskiego. Zmagania odbyły się w ostatni czwartek na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Zamościu. O najlepsze lokaty walczyło 18 drużyn.

Tegoroczny turniej składał się z kilku konkurencji. Wszyscy uczestnicy konkursu musieli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego, radzić sobie z torem przeszkód dla rowerzystów, jak również posiadać umiejętność udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej.

W tym roku 8 trzyosobowych drużyn z terenu powiatu zamojskiego reprezentowało szkoły podstawowe w kategorii wiekowej 10 – 12 lat. Natomiast 10 czteroosobowych drużyn reprezentowało najstarsze klasy szkół podstawowych i gimnazjum.

Po zaciętej rywalizacji, w kategorii wiekowej 10 – 12 lat, zwyciężyła drużyna reprezentująca Szkołę Podstawową w Miączynie. Drugie miejsce wywalczyła szkoła z Sułowa przed szkołą w Krasnobrodzie. W kategorii starszych klas szkół podstawowych i gimnazjum zwyciężyli zawodnicy również ze Szkoły Podstawowej w Miączynie. Drugie miejsce zajęła drużyna z Sułowa, trzecie miejsce wywalczyli zawodnicy z Grabowca.

Zwycięskie drużyny będą reprezentowały powiat zamojski w eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us