Logo
Wydrukuj tę stronę

Wypadek motocyklisty w Płoskiem

foto: Policja foto: Policja

30-letni motocyklista trafił do szpitala po tym jak jego jednoślad zderzył się z Toyotą, którym kierował 20-latek z Zamościa. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia oraz apelują o ostrożność i skupienie uwagi za kierownicą.

Do zdarzenia doszło w piątkowe przedpołudnie na drodze krajowej nr 74 w m. Płoskie.

- Jak wstępnie ustalili policjanci, jadący w stronę Szczebrzeszyna 20-letni mieszkaniec gm. Zamość kierując samochodem m. Toyota nagle rozpoczął manewr skrętu w lewo. Nie upewnił się jednak, czy może ten manewr wykonać bezpiecznie i doprowadził do zderzenia z 30-letnim motocyklistą, który w tym czasie swoim jednośladem m. BMW wyprzedzał toyotę. Uderzony przez toyotę motocyklista stracił panowanie nad maszyną i wjechał do przydrożnego rowu - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Po zdarzeniu kierowca motocykla został przewieziony do szpitala. Na szczęście po wykonanych tam badaniach okazało się, że nie doznał poważniejszych obrażeń. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że obaj kierujący byli trzeźwi. W czasie, gdy na miejscu zdarzenia pracowały służby ruch na tym odcinku drogi odbywał się wahadłowo.

Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego kierującemu Toyotą policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl