Reklama
Reklama

Wypadek motocyklisty w Płoskiem

foto: Policja foto: Policja

30-letni motocyklista trafił do szpitala po tym jak jego jednoślad zderzył się z Toyotą, którym kierował 20-latek z Zamościa. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia oraz apelują o ostrożność i skupienie uwagi za kierownicą.

Do zdarzenia doszło w piątkowe przedpołudnie na drodze krajowej nr 74 w m. Płoskie.

- Jak wstępnie ustalili policjanci, jadący w stronę Szczebrzeszyna 20-letni mieszkaniec gm. Zamość kierując samochodem m. Toyota nagle rozpoczął manewr skrętu w lewo. Nie upewnił się jednak, czy może ten manewr wykonać bezpiecznie i doprowadził do zderzenia z 30-letnim motocyklistą, który w tym czasie swoim jednośladem m. BMW wyprzedzał toyotę. Uderzony przez toyotę motocyklista stracił panowanie nad maszyną i wjechał do przydrożnego rowu - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Po zdarzeniu kierowca motocykla został przewieziony do szpitala. Na szczęście po wykonanych tam badaniach okazało się, że nie doznał poważniejszych obrażeń. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że obaj kierujący byli trzeźwi. W czasie, gdy na miejscu zdarzenia pracowały służby ruch na tym odcinku drogi odbywał się wahadłowo.

Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego kierującemu Toyotą policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us