Skierbieszów: 35-latek odpowie za posiadanie marihuany

foto: Policja foto: Policja

Zarzuty posiadania marihuany usłyszał wczoraj 35-latek z gm. Skierbieszów. Jak informują policjanci, w miejscu zamieszkania mężczyzny odnaleźli środki odurzające w ilości, z której można byłoby wykonać ponad 150 dilerskich porcji tego narkotyku.

- Policjanci z Wydziału Kryminalnego zamojskiej komendy przypuszczali, że 35-latek zamieszkały w gm. Skierbieszów w miejscu zamieszkania może posiadać substancje zabronione. Postanowili wiec zweryfikować swoje podejrzenia. Nie pomylili się, w czasie przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez 35-latka odnaleźli plastikowe pudełko, a w jego wnętrzu foliowy worek z zawartością suszu roślinnego. Odnaleziona substancja została przez mundurowych zabezpieczona i przewieziona do komendy. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Właściciel środków odurzających również trafił do zamojskiej jednostki - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Wczoraj usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych jest zabronione, a złamanie tego zakazu zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 3.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us