Logo
Wydrukuj tę stronę

Mieszkania w "Starej Elektrowni"?

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

"Elektrownia Park Residence" - to nazwa osiedla mieszkaniowego, które ma powstać przy ulicy Sienkiewicza w Zamościu, w miejscu Starej Elektrowni. Firma Bartecki Development zawarła przedwstępną umowę na zakup nieruchomości.

"W Starej Elektrowni poprzez rozbudowę i adaptację budynku będą znajdować się lokale mieszkalne oraz apartamenty. Nowopowstała część będzie kompleksem mieszkań, apartamentów oraz pierwszych na zamojskim rynku luksusowych penthouse’ów. Stanie się to idealnym miejscem dla tych, którzy chcą cieszyć się energią miasta i czerpać z zielonego serca Zamościa." - informuje inwestor.

Budynek Starej Elektrowni położny jest w strefie konserwatorskiej B. "Obliguje to nas do uzyskania decyzji konserwatora zabytków, co chcemy uczynić do końca maja br. Jeśli nie napotkamy trudności związanych z uzyskaniem odpowiednich zgód to już w grudniu starać się będziemy o uzyskanie decyzji pozwolenia na budowę" - wyjaśnia Błażej Bartecki z Bartecki Development.

Zakończenie inwestycji planowane jest na czerwiec 2021r.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl