Reklama
Reklama

O turystyce, Legii Akademickiej i…

Nowy Skafander Nowy Skafander

Dlaczego warto studiować turystykę i rekreację? Jakie korzyści daje udział w Legii Akademickiej? Jak połączyć naukę i uprawianie sportu? Tego wszystkiego dowiecie się z najnowszego numeru Gazety Akademickiej „Skafander”.

Wydanie otwiera rozmowa z drem Marcinem Bochenkiem, dyrektorem Instytutu Turystyki i Rekreacji PWSZ w Zamościu. „Turystyka jest atrakcyjna” – przekonuje wykładowca i opowiada, że studia na tym kierunku to nie tylko zajęcia w akademickich ławach, ale obozy letnie i zimowe, zajęcia praktyczne, wyjazdy na targi turystyczne. Słowem studia, dla ludzi, którzy lubią aktywność i podróże.

Poza tym w gazecie znajdziecie relację ze spotkania z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim, dowódcą powstającej 18. Dywizji Zmechanizowanej, zwanej „Żelazną”. Generał przekonywał o potencjale, jaki tkwi w projekcie Legii Akademickiej, jako kuźni przyszłych kadr dla dywizji.

„Nasi kibice są najlepsi” – mów bramkarz I-ligowej Padwy Zamość Rafał Bąk, zarazem student finansów i rachunkowości PWSZ w Zamościu. Rafał opowiada o tym jak połączyć karierę sportową z zajęciami na uczelni oraz o swoim filmowym debiucie w spocie promującym PWSZ.

Redakcja gazety przypomina, że to już ostatni dzwonek by zgłosić się do konkursu na Miss „Skafandra”. Wyboru najpiękniejszej i najciekawszej dziewczyny dokonają jurorzy. Z kolei internauci zdecydują, która z dziewczyn otrzyma tytuł I Vice Miss Skafandra i jednocześnie tytuł Miss Czytelników. Główną nagrodą jest sesja fotograficzna, którą wykona znany zamojski fotograf Szymon Łyciuk.

Konkurs Miss Skafandra jest skierowany do uczennic szkół ponadgimnazjalnych. Wyboru Miss dokona jury. Zwyciężczynię poznamy 10 maja na koncercie juwenaliowym w Zamościu. Zgłoszenia udziału w konkursie należy dokonać mailowo, pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do wiadomości należy dołączyć: 2 swoje zdjęcia, imię i nazwisko, nazwę szkoły oraz kilka słów o sobie. Szczegóły dotyczące konkursu będą się ukazywać w kolejnych wydaniach gazety oraz na naszym Facebooku. Nie zwlekaj! Zgłoś się do konkursu już dziś! Zgłoszenia można dokonać do 14 kwietnia 2019 r. Głosowanie na Miss Czytelników rozpocznie się 17 kwietnia na profilu „Skafandra” na Facebooku.

Nowy numer „Skafandra” jest już dostępny w szkołach średnich na terenie byłego województwa zamojskiego, instytucjach kultury, urzędach.

Poniżej podajemy link do e-wydania gazety:

https://drive.google.com/file/d/0B-6jHY2QGWgQcmRBOTJLZVNwZXU5YTM4Y3kzVHJwdURWU1R3/view?usp=sharing

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us