Logo
Wydrukuj tę stronę

Magistrat szuka dyrektorów

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Zamojski Urząd Miasta ogłosił konkursy na stanowiska dyrektora Wydziału Kultury i Sportu oraz dyrektora Wydziału Ewidencji Kierowców i Pojazdów. Pierwszy z etatów jest wolny po tym, jak dotychczasowa dyrektor Małgorzata Bzówka, awansowała na wiceprezydenta miasta. Z kolei posada dyrektora Wydziału Ewidencji Kierowców i Pojazdów jest wolna, bo ...

... dyrektor Jarosław Miechowiecki zastąpił Piotra Zająca - dyrektora Wydziału Gospodarki Komunalnej, który został drugim wiceprezydentem.

Kandydaci powinni posiadać wykształcenie wyższe magisterskie, co najmniej 5-letni staż pracy i nieposzlakowaną opinię. Przyszły dyrektor powinien mieć też wiedzę na temat funkcjonowania samorządu oraz znać ustawy dotyczące zagadnień związanych z pracą poszczególnych wydziałów.

Dokumenty aplikacyjne przyjmowane będą w kancelarii ogólnej zamojskiego ratusza do 25 marca. Szczegóły naborów można znaleźć na stronie BIP UM Zamość: https://umzamosc.bip.lubelskie.pl/index.php?id=193.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl