Reklama

Zatrzymany za handel podróbkami na giełdzie

foto: Policja foto: Policja

Zarzuty wprowadzania do obrotu odzieży z podrobionymi zastrzeżonymi znakami towarowymi usłyszy obywatel Bułgarii, którzy nielegalny towar oferował do sprzedaży na giełdzie w m. Mokre. Policjanci oraz funkcjonariusze KAS zabezpieczyli łącznie ponad 450 sztuk podrobionych koszulek, spodni i bielizny.

- Wczoraj policjanci z Zamościa zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej na terenie giełdy towarowej w miejscowości Mokre przeprowadzili działania wymierzone w nieuczciwych sprzedawców oferujących do sprzedaży towar z nielegalnie naniesionymi znakami towarowymi. W czasie działań mundurowi ze stoiska handlowego, na którym do sprzedaży oferowane były „markowe” ubrania zabezpieczyli łącznie ponad 450 sztuk koszulek z krótkim rękawem, spodni oraz bielizny damskiej i męskiej, na których umieszczone były podrobione znaki towarowe wiodących marek odzieżowych - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Nielegalny asortyment oferował do sprzedaży 54-letni obywatel Bułgarii. Został zatrzymany i wraz z zabezpieczonym towarem przewieziony do komendy, gdzie po wykonanych czynnościach procesowych trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyzna usłyszy zarzuty posiadania i wprowadzania do obrotu towarów z zarejestrowanym znakiem towarowym, którego nie miał prawa używać. Może mu grozić do 2 lat więzienia.

2 komentarzy

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us