Reklama

Poseł z Biłgoraja z zarzutami. Piotr O. zawieszony przez Kaczyńskiego

foto: materiał poglądowy foto: materiał poglądowy

Poseł Prawa i Sprawiedliwości z Biłgoraja usłyszał prokuratorskie zarzuty. Śledczy zarzucają Piotrowi O., że kupił prawo jazdy za łapówkę. Poseł został zawieszony w prawach członka partii do czasu wyjaśnienia sprawy.

Piotrowi O. zarzuca się, że kupił prawo jazdy za łapówkę, a potem nielegalnie się nim posługiwał. Prokuratura nie zdradza szczegółów śledztwa ale wiadomo, że sprawa dotyczy afery sprzed kilku lat. W biłgorajskim starostwie powiatowym działała zorganizowana grupa przestępcza, która handlowała prawami jazdy. Została rozbiła w 2015 roku.

Beata Mazurek, rzeczniczka partii, poinformowała dziś na Twitterze, że poseł został zawieszony: "Decyzją Prezesa PiS J.Kaczyńskiego poseł Piotr O. został zawieszony w prawach członka Prawa i Sprawiedliwości do czasu wyjaśnienia sprawy przez organy wymiaru sprawiedliwości" - napisała.

1 komentarz

  • Józef
    Józef wtorek, 12 marzec 2019 00:29 Link do komentarza

    A kto zawiesi Jarosława Kaczyńskiego ? Prokuraturze został ostatni tydzień, do tego aby wpaść o 6:00 do domu pana Jarosława K. skuć go, zawieść do wiezienia za wzięcie łapówki od Austriaka.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us