Reklama
Reklama

Wichura nad regionem

foto: PSP Zamość foto: PSP Zamość

Skutki wichury szalejącej nad Polską są odczuwalne również na Zamojszczyźnie. Strażacy wyjeżdżali aż 10 razy. Zerwane dwa dachy, na szczęście nikt nie ucierpiał.

- Od 8 do 11 marca (do godz. 8:00) na terenie powiatu zamojskiego odnotowano łącznie 10 interwencji - bez osób poszkodowanych i bez strat, związanych z usuwaniem połamanych drzew i konarów w różnych miejscach powiatu zamojskiego jak i miasta Zamość - informuje Andrzej Szozda, rzecznik prasowy zamojskich strażaków. - Niezależnie od powyższego w godzinach porannych 11 marca doszło do zerwania połowy dachu budynku mieszkalnego w Tworyczowie. Działania trwają, brak osób poszkodowanych. Do następnego zdarzenia doszło w Wielączy. Zerwany dach obory spadł na ciągnik. Działania trwają, brak osób poszkodowanych - dodaje rzecznik.

Strażacy apelują o usunięcie z balkonów naszych domów i mieszkań drobnych, lekkich przedmiotów. Zalecają też aby nie parkować pojazdów pod drzewami.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us