Reklama
Reklama

Zamojscy uczniowie spełniają dziecięce marzenia. Trwa zbiórka

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Grupa uczniów zamojskich szkół ponadgimnazjalnych realizuje "Projekt Marzenie", który spełnia marzenia dzieci z domów dziecka. Zamojska młodzież zorganizowała zbiórkę środków na ten cel. Do spełnienia jest jeszcze 60 marzeń.

Grupa "Projekt Marzenie" działa w Zamościu od ubiegłego roku. Tworzą ją uczniowie z różnych szkół, w różnym wieku, z różnorodnymi poglądami, lecz przyświeca im jeden cel - spełniać marzenia dzieci z domów dziecka. Młodzież realizuje swój projekt w ramach akcji "Zwolnieni z Teorii".

"Mamy niecałe 2 miesiące na spełnienie marzeń około 60 dzieci z całego województwa lubelskiego. Dlatego też postanowiliśmy zorganizować zbiórkę pieniędzy. Pomóżcie nam zrealizować marzenia tych dzieciaków!" - apeluje młodzież na stronie zbiórki.

Środki zbierane są za pośrednictwem portalu https://zrzutka.pl/8esk2s

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us