Reklama

Zamość: Uprawiał konopie w mieszkaniu

foto: Policja foto: Policja

Zamojscy kryminalni zatrzymali 34-latka, który w miejscu swojego zamieszkania uprawiał konopie. Policjanci oprócz krzewów ujawnili również kilkanaście gramów narkotycznego suszu. Właściciel nielegalnej uprawy trafił do policyjnego aresztu.

- Wczoraj kryminalni weszli do jednego z mieszkań w gm. Zamość. Według ustaleń mundurowych, zamieszkujący tam 34-latek mógł trudnić się nielegalną uprawą narkotycznych roślin. Informacje potwierdziły się. Podczas przeszukania w jednym z pomieszczeń, policjanci natrafili na domową uprawę konopi. Narkotyczne rośliny rosły w specjalnie do tego celu przystosowanym, tekturowym boksie. Łącznie mundurowi zabezpieczyli 9 krzewów. Jak się okazało nie była to jedyna marihuana, jaką posiadał 34-latek. Policjanci zabezpieczyli również kilkanaście gramów narkotycznego suszu. Do policyjnego depozytu trafiły także przyrządy i przedmioty służące do niedozwolonego wytwarzania środków odurzających - informuje Joanna Kopeć, rzeczniczka zamojskiej policji.

Właściciel nielegalnej uprawy osadzony został w policyjnym areszcie. Dziś zostanie przesłuchany. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii 34-latkowi grozić może kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us