Reklama
Reklama

Zamość: Usunięto część awarii sieci ciepłowniczej

foto: materiał redakcyjny foto: materiał redakcyjny

Veolia poinformowała, że udało się przywrócić ogrzewanie na osiedlach Kilińskiego, Stare Miasto, Orzeszkowej i Oboźna. Bez ciepła pozostają mieszkańcy części ul. Peowiaków oraz okolicy ulic Reja, Listopadowej, Spadek i części ul. Polnej.

"W dniu dzisiejszym przywrócono parametry centralnego ogrzewania na osiedlach Kilińskiego (oprócz bloku Kamienna 15) , Stare Miasto, Orzeszkowej i Oboźna. Wciąż trwają prace aby przywrócić parametry sieci w części ul. Peowiaków oraz zlokalizować awarię na Nowym Mieście w okolicach Reja, Listopadowej Spadek i części ul. Polnej. Zaniżone parametry są również w okolicach ul.Partyzantów i Koźmiana ale w tych okolicach nie ma wielu odbiorców indywidualnych. Spółdzielnie mieszkaniowe i zarządcy budynków zostali poinformowani o awarii. Jesteśmy na bieżąco w kontakcie ze Sztabem Zarządzania Kryzysowego oraz MCPR. Informacji udziela również Pogotowie ciepłownicze pod nr 993. Prace będą prowadzone bez przerwy do usunięcia skutków awarii. Dziękujemy naszym Klientom za okazaną wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia" - napisał w oficjalnym komunikacie Roman Trześniowski, dyrektor ds. rozwoju Veolia Wschód sp. z o.o.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us