Reklama

Mokre: 28-latek wpadł z podróbkami

foto: Policja foto: Policja

28-letni obywatel Bułgarii usłyszy zarzuty wprowadzania do obrotu odzieży z podrobionymi zastrzeżonymi znakami towarowymi. Nielegalny towar oferował do sprzedaży na giełdzie w m. Mokre. Policjanci zabezpieczyli ponad 100 sztuk podrobionych bluz sportowych.

- Wczoraj policjanci z Zamościa zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej na terenie giełdy towarowej w miejscowości Mokre przeprowadzili działania wymierzone w nieuczciwych sprzedawców oferujących do sprzedaży towar z nielegalnie naniesionymi znakami towarowymi. W czasie działań mundurowi na stoisku handlowym, na którym do sprzedaży oferowane były „markowe” ubrania zabezpieczyli ponad 100 sztuk bluz sportowych, na których umieszczone były podrobione znaki towarowe wiodących marek odzieżowych - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Nielegalny asortyment oferował do sprzedaży 28-letni obywatel Bułgarii. Został zatrzymani i wraz z zabezpieczonym towarem przewieziony do komendy celem wykonania dalszych czynności procesowych, a następnie osadzony w policyjnym areszcie. Dzisiaj przedstawione mu zostaną zarzuty posiadania i wprowadzania do obrotu towarów z zarejestrowanym znakiem towarowym, którego nie miał prawa używać - dodaje.

Prawo własności przemysłowej za tego typu przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 2.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us