Reklama
Reklama

O dwóch takich, co chcą być zdrowi. Potrzebna pomoc!

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Aleks i Maks - to bracia, którzy mimo prawidłowego rozwoju w pierwszych latach swojego życia, stracili nabyte umiejętności. U chłopców został stwierdzony autyzm. Szansą na poprawę funkcjonowania tych dwóch młodych zamościan (rozwój utraconej mowy) jest półroczne leczenie w Kijowie. - Ciężko jest wyciągać rękę po pomoc ale nie mamy wyjścia, walczymy o zdrowie dla naszych dzieci. Prosimy Was o wsparcie - apelują rodzice chłopców.

- Mimo,że nasi Chłopcy wyglądają na dzieci zdrowe, ślicznie uśmiechają się do niektórych zdjęć - nam przyszło walczyć o zdrowie dla nich. Nie ma wyjścia jak schować dumę do kieszeni i podjąć walkę o lepsze jutro. Niestety, nie jesteśmy po tylu latach wydatków związanych z rehabilitacją, prywatnymi wizytami u specjalistów podjąć się chyba najważniejszej interwencji - półrocznego leczenia w Kijowie. Szacowany koszt dla dwójki dzieci to 180 tys. zł. Kwota dla nas na obecny moment nieosiągalna - piszą rodzice. - Nie mamy czasu czekać na cud, który nie nastąpi. Od szybkiego podjęcia leczenia zależy sukces ... Im mózg dziecka młodszy tym bardziej plastyczny. Aleksander w lutym kończy 7 lat... Maks w sierpniu 5 ...

Osoby, które zechcą wspomóc akcję zapraszamy na stronę: https://pomagam.pl/kiedyumyslplonie.

Na facebooku utworzona została również specjalna grupa "Licytacje dla Alka i Maksa", na której odbywają się licytację voucherów, obrazów, kosmetyków i innych wartościowych przedmiotów. Dochód z aukcji przeznaczony jest na leczenie Aleksandra i Maksymiliana.

https://www.facebook.com/groups/293143144869721/?source_id=2408023542573162

- Prosimy Was o chociażby jedną, drobną wpłatę i podanie zbiórki dalej... To bardzo pomoże nam w osiągnięciu zamierzonego celu - apelują rodzice.

My dołączamy się do prośby. Apelujemy do naszych Czytelników o wsparcie akcji, udostępnienie, czy zaproszenie do niej znajomych. Wierzymy, że darowane dobro powraca ze zdwojoną siłą.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us