Logo
Wydrukuj tę stronę

Potrzebna pomoc dla rodziny z Kalinowic

Pani Izabela mieszka razem z niepełnosprawną 15-letnią córką, fot. Małgorzata Godzisz Pani Izabela mieszka razem z niepełnosprawną 15-letnią córką, fot. Małgorzata Godzisz

Rodzina Serafinów mieszka w Kalinowicach. Ponad stuletni dom po rodzicach pani Izabeli wymaga gruntownego remontu. Największym problemem jest jednak brak zdatnej wody do picia.

Pani Izabela mieszka razem z niepełnosprawną 15-letnią córką. Żyją w opłakanych warunkach. Grzyb na ścianach, pękające podłogi, nieszczelne okna, niesprawne przewody elektryczne. Rodziny nie stać na wykonanie gruntownego remontu. Potrzebują pomocy. 

Zachęcamy naszych czytelników do pomocy rodzinie: finansowo lub w formie rzeczowej. Pieniądze można wpłacać na numer konta bankowego Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej: PKO BP 61 1020 5356 0000 1802 0173 6941 z dopiskiem "dla rodziny Serafinów".


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl