Logo
Wydrukuj tę stronę

Samochód zderzył się z łosiem na ul. Sadowej w Zamościu

Kierujący mazdą potrącił zwierzę na ul. Sadowej, foto: materiał nadesłany Kierujący mazdą potrącił zwierzę na ul. Sadowej, foto: materiał nadesłany

Do potrącenia łosia doszło dziś rano na ulicy Sadowej w Zamościu. Zwierzę miało połamane nogi, zostało uśpione. Kierowcy auta nic się nie stało.

- Informację o potrąceniu łosia otrzymaliśmy dziś rano o 6.36 - powiedziała nam podinsp. Joanna Kopeć, rzeczniczka zamojskiej policji. - Kierujący mazdą potrącił zwierzę na ul. Sadowej. Łoś nie przeżył, został zabrany przez pracownika zamojskiego schroniska dla zwierząt. Kierowcy nic się nie stało, jego pojazd został uszkodzony. 

To już kolejne w ostatnim czasie zderzenie auta z dzikimi zwierzętami w Zamościu. Tylko w tym roku na drogach Zamojszczyzny doszło już do około 30 takich zdarzeń. Policja apeluje do kierowców o wzmożoną czujność.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl