Reklama
Reklama

Integracja dla Choinki [ZDJĘCIA] Wyróżniony

foto: Szymon Łyciuk foto: Szymon Łyciuk

Około 100 załóg wzięło udział w ósmej Ogólnopolskiej Terenowej Integracji "Dla choinki". Impreza odbyła się dzisiaj (16 grudnia) na piaskowni w Mokrem pod Zamościem. Za zebrane pieniądze kupione będą prezenty dla dzieci z domu dziecka.

Imprezę, pod hasłem "Spełnijmy marzenia dzieci z domu dziecka i najbardziej potrzebujących", zorganizowało stowarzyszenie Zamość 4x4. Spotkanie jak co roku miało charakter rajdu. Było również VII memoriałem pamięci Krzysztofa Schaba.

Uczestnicy mieli do pokonania urokliwe zakątki zamojskich bezdroży, posługując się w tym mapą rajdową (roadbook). Mieli też okazję sprawdzenia swoich aut na trasie wytyczonej na piaskowni Mokre.

Za środki zebrane podczas imprezy kupione zostaną prezenty (głównie sprzęt sportowy) dla dzieci z Domów Dziecka oraz najbardziej potrzebujących.

Portal ezamosc.pl patronował wydarzeniu medialnie. Poniżej obszerna galeria z Integracji.

1 komentarz

  • ejaj
    ejaj poniedziałek, 17 grudzień 2018 09:55 Link do komentarza

    tylko żeby te gifty rzeczywiście trafiły do dzieci. miałem styczność z domami dziecka wiec wiem ile zostaje rzeczy a ile dzieci nawet nie zobaczą

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us