Reklama
Reklama

Wypadek w Wólce Wieprzeckiej. Trzy osoby trafiły do szpitala

foto: Policja foto: Policja

Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było przyczyną zderzenia osobowego Renaulta z samochodem ciężarowym. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek w Wólce Wieprzeckiej.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 66-letni mieszkaniec gminy Zwierzyniec kierując pojazdem marki Renault wpadł w poślizg zjechał na przeciwny pas ruchu uderzając w jadący z przeciwka samochód ciężarowy marki Scania. Następnie pojazd obrócił się i tyłem uderzył w ogrodzenie posesji. Prawdopodobną przyczyną utraty panowania nad pojazdem przez kierującego samochodem marki Renault była nadmierna prędkość oraz styl jazdy niedostosowany do panujących na drodze warunków - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Z obrażeniami ciała do szpitala zostali przewiezieni kierowca i pasażerowie samochodu osobowego. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że zarówno 66-letni kierowca pojazdu marki Renault, jak i 37-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego kierujący samochodem ciężarowym byli trzeźwi.

Policja po raz kolejny apeluje o zachowanie ostrożności na drodze.

2 komentarzy

  • Inez
    Inez sobota, 15 grudzień 2018 21:08 Link do komentarza

    A może by się ktoś zajął poboczem ktoro jest kilka cm poniżej jezdni? Ciekawe kto odbierał te drogę, bo wypadki są co chwila. Nawet latem jak zlapie się pobocze to zalicza się rów.

  • monika
    monika czwartek, 20 grudzień 2018 13:49 Link do komentarza

    pobocze ma byc nizej od jezdni pochylenie 6÷8 %

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us