Reklama
Reklama

Zostań Mikołajem! Pomóż zrobić prezenty dla dzieci

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Zamościu zachęca do wsparcia kolejnej edycji akcji charytatywnej „Pomagajmy". Z zebranych przedmiotów będą zrobione paczki dla podopiecznych Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia Ofiar Przemocy Domowej w Tyszowcach.

- Potrzebne jest praktycznie wszystko - powiedziała nam Dorota Dymańska z CKZiU. - Co roku robimy rozeznanie ile dzieci przebywa w ośrodku i przygotowujemy paczki dla wszystkich. Znajdują się w nich zabawki, artykuły szkolne, słodycze. Ale przydają się również środki czystości, artykuły do higieny osobistej, nowe ubrania dla dzieci i ich mam - dodaje.

Wszystkie osoby, które chcą wesprzeć akcję mogą przynieść dary do budynku szkoły (ul.Partyzantów 14), do sali nr 5, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 14.50. Upominki będą zbierane do 14 grudnia.

Paczki dotrą do dzieci jeszcze przed świętami. Dodajmy, że szkoła organizuje akcję co roku, już od wielu lat.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us