Reklama

WOŚP: Wolontariusze i darczyńcy poszukiwani

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Zamojski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprasza mieszkańców miasta i regionu do udziału, wsparcia, pomocy i współorganizacji 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. - Do kwestowania zapraszamy 550 wolontariuszy, instytucje, firmy, stowarzyszenia, placówki edukacji i kultury, a wszystkich ludzi dobrej woli do współorganizacji koncertów, imprez i innych przedsięwzięć - informują przedstawiciele sztabu, który mieści się w MDK w Zamościu.

Finał WOŚP w Zamościu rozpocznie się już w sobotę 12 stycznia, w Galerii Handlowej „Twierdza” Zamość. Tam też odbędzie się kwesta, licytacja i koncert „MDK i przyjaciele”.

- Prosimy o przekazywanie darów na aukcję, loterię fantową oraz organizowanie kawiarenek - zachęcają przedstawiciele zamojskiego Sztabu. - W tym roku będziemy zbierali środki na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych - dodają.

Wśród darów, które już napływają do Sztabu WOŚP znajduje się kolekcja 37 masek przekazanych przez podróżnika i fotografa Marka Marcolę oraz obraz przekazany przez Urszulę i Janusza Kawałko.

Wielki Finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia.

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us