Logo
Wydrukuj tę stronę

Pijany kierowca doprowadził do zderzenia. Wiózł 4-letnią dziewczynkę

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Ponad 2 promile alkoholu miał w organizmie kierowca Skody, który próbując zmienić pas ruchu doprowadził do zderzenia z innym autem. Mężczyzną wiózł 4-letnie dziecko i kobietę. To kolejne zdarzenie drogowe na ul. Dzieci Zamojszczyzny w ostatnich dniach.

Do kolizji doszło dzisiaj około godziny 15:00.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca osobowej Skody - mieszkaniec gminy Miączyn, jadąc lewym pasem ulicy Dzieci Zamojszczyzny, chciał zmienić pas i doprowadził do zderzenia z Volkswagenem jadącym prawym pasem. Skodą podróżowała jeszcze kobieta i 4-letnie dziecko. Razem z kierowcą, trafili do szpitala. Na szczęście nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Kierowcy Volkswagena nic się nie stało - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Jak się okazało, sprawca zdarzenia był pijany. Miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Na dodatek, nie miał przy sobie dokumentów uprawniających go do kierowania pojazdami - dodaje rzeczniczka.

Ruch na ul.Dzieci Zamojszczyzny był przez chwilę zablokowany. Obecnie odbywa się bez utrudnień.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl