Reklama

Zamojska starówka będzie miała plan. Magistrat zaprasza na konsultacje

fot. Szymon Łyciuk fot. Szymon Łyciuk

Zamojski Urząd Miasta zaprasza mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu dokumentu: „Stare Miasto w Zamościu- Plan Zarządzania Dobrem Światowego Dziedzictwa UNESCO na lata 2019-2028”.

Konsultacje mają na celu prezentację, zebranie propozycji i opinii dotyczących głównych założeń i propozycji do projektu, które zostaną wykorzystane w dalszych etapach pracy nad nim. Prowadzone będą do 5 grudnia.

Zaplanowano spotkanie otwarte z mieszkańcami miasta, w formie warsztatów umożliwiających prezentację i omówienie głównych założeń i propozycji do projektu, a także wyrażenie opinii i propozycji. Spotkanie odbędzie się w sali Consulatus ratusza 29 listopada, w godzinach 12.00 - 15.00.

Opinie można również wysyłać na piśmie lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., na specjalnym formularzu konsultacji społecznych jest dostępny na stronie internetowej UM Zamość, http://zamosc.pl (zakładka: Ogłoszenia i komunikaty). Tam też opublikowany został projekt planu zarządzania zamojską starówką.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us