Reklama
Reklama

Macierzyństwo w cieniu choroby. Zamościanka kolejny raz apeluje o pomoc!

Pieniądze na leczenie zbiera na swojej stronie internetowej fundacja Siępomaga, foto: materiał nadesłany Pieniądze na leczenie zbiera na swojej stronie internetowej fundacja Siępomaga, foto: materiał nadesłany

Marlena Król choruje na dystrofię mięśniową. Opisywaliśmy jej historię już kilka razy. Teraz chcemy ją przypomnieć ponieważ zbliża się data leczenia, a zamościanka wciąż potrzebuje pieniędzy. Marlena prosi o pomoc!

Marlena Król choruje na dystrofię mięśniową obręczowo-kończynową. To niekończące się zmęczenie mięśni, problemy z chodzeniem, wstawianiem.

- Moja historia to, pasmo udręki, niemocy i rozczarowania dorastaniem. Jest to też świadectwo wielkiej miłości, macierzyństwa w cieniu zabójczej choroby i heroicznej walki o każdy kolejny dzień z ukochanym dzieckiem - pisze Marlen Król. - Choroba stawia bariery każdego dnia. Nie mogę iść na długi spacer z synkiem, nie nadążam za nim, gdy jesteśmy na placu zabaw. W codziennej opiece nad nim pomaga mi mama i to dzięki niej mogę żyć w miarę normalnie. Tak bardzo chce, żeby mój synek nie musiał się nigdy o mnie martwić, żeby miał mamę jak wszystkie inne dzieci, za którą nie będzie musiał się wstydzić. Choroba nieustannie postępuje, a ja tak bardzo boję się dnia, w którym będę mogła patrzeć na moje dziecko z poziomu wózka inwalidzkiego.

Pojawiła się szansa na zatrzymanie choroby. Nadzieją jest leczenie komórkami macierzystymi.

- Do ostatniego podania z pierwszej serii brakuje mi 8 tys zł. Podanie niebawem dlatego pilnie potrzebuję pomocy - apeluje Marlena. - Leczenie jest podzielone na dwie części. W pierwszej jest 5 podań później kilka miesięcy przerwy i następne 5 podań - dodaje. 

Pieniądze na leczenie zbiera na swojej stronie internetowej fundacja Siępomaga: https://www.siepomaga.pl/marlenakrol. Akcję wsparło już 3267 osób. Udało się zebrać ponad 60 tys.zł. Na leczenie potrzeba jeszcze niecałe 130 tys.zł.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us