Reklama
Reklama

Światowy Dzień Wcześniaka. Ratusz podświetlony na fioletowo

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Z okazji obchodów Światowego Dnia Wcześniaka stowarzyszenie "Krok za krokiem" zaprasza na spotkanie "Wcześniak w krainie baśni". Wydarzenie odbędzie się w najbliższy piątek w NZOZ Ośrodku Rehabilitacyjno – Terapeutycznym dla Dzieci Niepełnosprawnych w Zamościu (ul. Peowiaków 6a). W obchody włączy się również miasto Zamość podświetlając budynek ratusza na fioletowo.

- O wczesnym wspomaganiu rozwoju powie dr n. med. Rafał Sapuła, konsultant wojewódzki w dziedzinie rehabilitacji medycznej. W programie liczne niespodzianki i słodki poczęstunek - informuje Maria Król, przewodnicząca stowarzyszenia"Krok za krokiem" w Zamościu.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11:00, potrwa do 13:00.

Obchody Światowego Dnia Wcześniaka w Zamościu organizuje również Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II wspólnie z Kangurkowo Rehamed. W programie warsztaty pielęgnacji rozwojowej, zabawy, animacje oraz tort i niespodzianki. Wydarzenie rozpocznie się o 10.00 w zamojskim szpitalu "papieskim".

Dodajmy, że po raz kolejny miasto Zamość podświetlając budynek ratusza miejskiego na kolor fioletowy w dniach 16 -17 listopada okaże solidarność wcześniakom.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us