Reklama

Ponad 2 tysiące podróbek na giełdzie w Mokrem

foto: Policja foto: Policja

Zarzuty wprowadzania do obrotu odzieży z podrobionymi zastrzeżonymi znakami towarowymi usłyszą obywatele Bułgarii, którzy nielegalny towar oferowali do sprzedaży na giełdzie w m. Mokre. Policjanci oraz funkcjonariusze urzędu celno skarbowego zabezpieczyli łącznie ponad 2200 sztuk podrobionej odzieży i butów. Właściciele nielegalnego towaru zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

Wczoraj policjanci z Zamościa wspólnie z funkcjonariuszami lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego Delegatury w Zamościu i Lublinie na terenie giełdy towarowej w miejscowości Mokre przeprowadzili działania wymierzone w nieuczciwych sprzedawców oferujących do sprzedaży towar z nielegalnie naniesionymi znakami towarowymi.

- W czasie działań mundurowi zabezpieczyli łącznie ponad 2200 sztuk kurtek, bluz, spodni dresowych, czapek, butów, bielizny i pasków do spodni, na których umieszczone były podrobione znaki towarowe wiodących marek odzieżowych. Nielegalny asortyment na kilku stoiskach oferowali do sprzedaży dwaj mężczyźni w wieku 23 i 25-lat oraz 30 i 48-letnie kobiety. Wszyscy są obywatelami Bułgarii. Nielegalny towar został zabezpieczony i przewieziony do komendy, tak jak jego właściciele, którzy zostali osadzeni w policyjnym areszcie- informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Zatrzymanym grozi im kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us