Reklama
Reklama

Łabuńki Pierwsze: Skrzynka z amunicją odnaleziona w ogrodzie

foto: Policja foto: Policja

Metalową skrzynkę z pociskami do broni maszynowej odnalazła wczoraj w swoim ogrodzie mieszkanka Łabuniek Pierwszych. Powiadomieni policjanci do czasu przybycia patrolu saperskiego zabezpieczyli nietypowe znalezisko.

- Wczoraj dyżurny zamojskiej komendy otrzymał informacje, że na posesji w miejscowości Łabuńki Pierwsze podczas wykonywania prac w ogrodzie została wykopana metalowa skrzynka. W jej wnętrzu znajdowały się pociski do broni maszynowej w ilości około 100 sztuk. Pochodzą one prawdopodobnie z okresu II Wojny Światowej. O metalowy przedmiot zahaczył operator koparki za pomocą, której na posesji zgłaszającej wykopywane były stare korzenie drzew - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Powiadomieni policjanci zabezpieczyli skrzynkę z amunicją i zadbali, aby nikt z osób nieuprawnionych zaciekawionych znaleziskiem nie zbliżał się do niebezpiecznych przedmiotów. Powiadomiono również patrol saperski z jednostki wojskowej, który zajmie się neutralizacją pocisków.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us