Reklama

Zamość: Szczęśliwy finał poszukiwań

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Szczęśliwie zakończyły się wczorajsze poszukiwania 88-latka z Zamościa, który wyszedł z domu na spacer i do godzin wieczornych nie wrócił do domu. O zaginięciu męża zamojską policję poinformowała zaniepokojona żona. Mężczyznę odnaleźli mundurowi, kiedy zagubiony szedł ul. Reja.

- Wczoraj wieczorem dyżurny zamojskiej komendy otrzymał informację o zaginięciu 88-letniego mieszkańca Zamościa. Jak powiedziała zaniepokojona żona, mąż około godziny 15:00 wyszedł na spacer. Dodała, że miał przebywać w okolicach miejsca zamieszkania, jednak oddalił się w nieznanym kierunku. Zaznaczyła również, że obawia się o jego życie, ponieważ ma problemy z poruszaniem się oraz ze wzrokiem. Ponadto mężczyzna w chwili zaginięcia nie posiadał przy sobie telefonu komórkowego - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Informację o zaginięciu dyżurny natychmiast przekazał będącym na służbie policjantom. Mundurowi sprawdzali główne ulice Zamościa oraz osiedlowe uliczki i skwery. Po kilkudziesięciu minutach od rozpoczęcia poszukiwań policjanci z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego na ul. Reja zauważyli idącego chodnikiem starszego mężczyznę.

88-latek był zagubiony, nie widział gdzie jest, jak znalazł się na tej ulicy, nie wiedział również jak wrócić do domu. Policjanci odwieźli mężczyznę do domu. Całego i zdrowego przekazali pod opiekę żonie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us