Reklama
Reklama

"Krok za krokiem" zaprasza na piknik sąsiedzki

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu zaprasza mieszkańców miasta do udziału w „Pikniku Sąsiedzkim". Wydarzenie jest inauguracją inwestycji o nazwie: „Rodzinny Dom” – Kompleks Terapeutyczno – Opiekuńczy dla Dorosłych Osób z Niepełnosprawnościami.

- W wydarzeniu wezmą udział wychowankowie stowarzyszenia i ich opiekunowie oraz wielu gości, dzięki którym rozpoczęcie inwestycji stało się możliwe. Zaprosiliśmy również osoby i instytucje, które znajdują się w najbliższym sąsiedztwie ul. Kresowej, tak abyśmy mogli wzajemnie się poznać a w przyszłości współpracować - informują organizatorzy.

W ramach wydarzenia będzie można zapoznać się z planem prac w zakresie inwestycji oraz zwiedzić budynek. Na zakończenie goście będą mogli skorzystać z poczęstunku przygotowanego przez wychowanków Stowarzyszenia a także ich rodziców i opiekunów.

Piknik Sąsiedzki odbędzie się w środę (17.10.2018) o godzinie 11:00 ul. Kresowa 24.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us