Reklama
Reklama

Kolejny wypadek w rolnictwie. Mężczyzna spadł z przyczepy

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w gm. Łaszczów. 69-letni mężczyzna wypadł z przyczepy ciągnika rolniczego. Został przewieziony karetką pogotowia do szpitala.

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w piątek w godzinach popołudniowych w gminie Łaszczów. W trakcie prac przy zbiorze kukurydzy 69-letni mężczyzna wypadł z przyczepy ciągnika, którym kierował 31-latek.

Z ustaleń policjantów wynika, że pasażer stał na pustej przyczepie nadzorując prace przy zbiorze kukurydzy. W pewnym momencie zniknął z pola widzenia kierowcy. Gdy 31-latek zatrzymał pojazd, zobaczył leżącego obok kolegę. Mężczyzna prawdopodobnie wypadł z przyczepy, po czym upadł na ziemię prosto pod tylne koło przyczepy. Z obrażeniami ciała został przewieziony karetką pogotowia do szpitala. Zarówno kierowca jak i pasażer byli trzeźwi.

Policjanci apelują o wyobraźnię i rozsądek podczas wykonywania wszelkich prac w gospodarstwach.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us