Reklama
Reklama

Zamość: Potrącenie na Prusa. Mężczyzna trafił do szpitala

foto: archiwum, zdjęcie poglądowe foto: archiwum, zdjęcie poglądowe

Do potrącenia doszło około godziny 15:30 na ul. Prusa w Zamościu. Kierowca Volkswagena potrącił mężczyznę i odjechał z miejsca zdarzenia. Jak poinformowała nas rzeczniczka zamojskiej policji, sprawca sam zgłosił się na posterunek policji. 

O całym zajściu powiadomiła nas jedna z naszych czytelniczek. Relacjonowała, że matka próbował powstrzymać mężczyznę, który próbował odjechać z  jej dzieckiem sprzed przychodni na ul. Prusa. Z informacji jakie przekazała nam nasza czytelniczka, wynika, że kobieta rzuciła się na maskę samochodu i po przejechaniu kilku metrów spadła. Auto wjechało w ulicę Prusa, która jest ślepa. Po chwili kierowca zawrócił i próbował wyjechać na ulicę Śląską. Auto potrąciło mężczyznę, który próbował uniemożliwić wyjazd.

Jak poinformowała nas Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji, kierowca odjechał z miejsca zdarzenia ale dobrowolnie zgłosił się na posterunek policji.

- Okazuje się, że rodzice dziecka mają konflikt. Policjanci wstępnie ustalili, że ojciec zabrał dziecko z przychodni i odjechał, matka próbowała go powstrzymać. Volkswagen wyjeżdżając z ul. Prusa potrącił mężczyznę. Poszkodowany trafił do szpitala. Na razie nie wiadomo jakie ma obrażenia - informuje rzeczniczka.- Kierowca Volkswagena będzie składał wyjaśnienia. Policjanci ustali, że nie ma ograniczonych praw rodzicielskich - dodaje. 

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us