Reklama
Reklama

Kolejni kierowcy pożegnali się z uprawnieniami

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Kierowcy pożegnali się z uprawnieniami, ponieważ w terenie zabudowanym przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h. 30-latek i 56-latek w Żdanowie pędzili z prędkością powyżej 100 km/h. Natomiast w Pniówku 31-latek na liczniku miał 104 km/h.

- Wczoraj w Żdanowie policyjny radar zmierzył prędkość jazdy 30-latka z Łabuń, który poruszał się pojazdem marki Saab. Pomiar wykazał, że na liczniku miał 112 km/h. W tej samej miejscowości 56-latek z Komarowa Osady kierował samochodem marki Toyota jadąc z prędkością o 54 km/h większą niż zezwalają na to przepisy - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Natomiast w sąsiedniej miejscowości - w Pniówku policjanci skontrolowali prędkość, z jaką poruszał się 31-letni mieszkaniec gminy Łabunie kierujący pojazdem marki Volkswagen. Pomiar wykazał, że na liczniku miał 104 km/h - dodaje.

Miłośnicy szybkiej jazdy otrzymali mandaty i punkty karne. Na trzy miesiące pożegnali się również z uprawnieniami do kierowania pojazdami.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us