Logo
Wydrukuj tę stronę

Zamość: 155 porcji marihuany w mieszkaniu 19-latka

foto: Policja foto: Policja

Ponad 155 porcji dilerskich zabezpieczyli wczoraj policjanci w mieszkaniu 19-latka z Zamościa. W przeszukaniu pomagał im Igor – pies służbowy, który wskazał miejsce ukrycia suszu.

- Wczoraj policjanci w wydziału kryminalnego zamojskiej komendy przeszukali mieszkanie zajmowane przez 19-latka z Zamościu. Pomagał im w tym Igor - pies służbowy przeszkolony do wykrywania narkotyków. Pies zaznaczył miejsce, gdzie mogą być ukryte narkotyki i nie pomylił się, ponieważ policjanci odnaleźli tam susz roślinny, który po wykonanych testach okazał się marihuaną. 19-latek narkotyki miał również schowane w odzieży, którą miał na sobie. Łącznie mundurowi zabezpieczyli środki odurzające w ilości, z której można byłoby wykonać ponad 155 porcji dilerskich. 19-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie, dzisiaj usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Zgodnie z prawem za tego typu przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl