Reklama
Reklama

Graffiti w "starym" szpitalu

 fot.www.szpital.com.pl fot.www.szpital.com.pl

To efekt pracy Młodzieżowego ART Kolektywu. Młodych adeptów sztuki wspierali członkowie grupy Stforky, którzy prowadzą warsztaty tworzenia graffiti.

Dyrekcja szpitala wyznaczyła powierzchnię na legalne graffiti, a miasto Zamość sfinansowało przedsięwzięcie. MAK (działający przy Zamojskim Domu Kultury) ma w założeniu zintegrować młodzież, która interesuje się działalnością kulturalną i angażuje się społecznie. To również możliwość działania twórczego, spotkania nowych ludzi zainteresowanych kulturą. To nie ostatnie graffiti, które pojawiło się na murach szpitala. Niebawem grupa Stforky z nowym projektem ponownie pojawi się na terenie placówki.

2 komentarzy

  • czytacz
    czytacz wtorek, 11 wrzesień 2018 16:28 Link do komentarza

    takie troche w stylu rysunków z ksiazki "Mały książę" :)

  • malarz pokojowy
    malarz pokojowy środa, 19 wrzesień 2018 20:11 Link do komentarza

    Kiedy w końcu u Stforki skończą podstawówkę i zaczną malować coś co nie nadaje się tylko na ścianę przedszkola albo placu zabaw? To jest infantylne i jest tej ich "tfórczości" stanowczo za dużo. Całe miasto jak piaskownica. Zobaczcie sobie np. murale w Łodzi, albo nowo odsłonięty mural "Strażnik czasu" w Częstochowie, albo malujcie ściany w przedszkolach wewnątrz. Więzienie na Hrubieszowskiej też lepiej się prezentuje, bo przynajmniej czuć powiew świeżości.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us