Logo
Wydrukuj tę stronę

"Parkowa" wróci do parku?

Kawiarnia ma powstać najpóźniej do końca 2019 r. fot. Szymon Łyciuk (archiwum, zdjęcie poglądowe) Kawiarnia ma powstać najpóźniej do końca 2019 r. fot. Szymon Łyciuk (archiwum, zdjęcie poglądowe)

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to do centrum zamojskiego parku wróci kawiarnia. Urząd Miasta ogłosił przetarg na dzierżawę działki, na której przed laty funkcjonowała restauracja "Parkowa".

Magistrat chce wydzierżawić działkę o powierzchni 318 m2 na okres 20 lat z przeznaczeniem pod budowę kawiarni. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego to teren z planowaną funkcją zabudowy usługowej, jest zlokalizowany w strefie pełnej ochrony konserwatorskiej.

Przetarg ustny odbędzie się 30 maja w zamojskim ratuszu. Wywoławcza, miesięczna stawka czynszu z tytułu dzierżawy wynosi brutto 2152,50 zł.

Jak czytamy w ogłoszeniu, zakończenie budowy i oddanie obiektu do użytkowania powinno nastąpić najpóźniej do końca 2019 r. 


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl