Reklama
Reklama

"Parkowa" wróci do parku?

Kawiarnia ma powstać najpóźniej do końca 2019 r. fot. Szymon Łyciuk (archiwum, zdjęcie poglądowe) Kawiarnia ma powstać najpóźniej do końca 2019 r. fot. Szymon Łyciuk (archiwum, zdjęcie poglądowe)

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to do centrum zamojskiego parku wróci kawiarnia. Urząd Miasta ogłosił przetarg na dzierżawę działki, na której przed laty funkcjonowała restauracja "Parkowa".

Magistrat chce wydzierżawić działkę o powierzchni 318 m2 na okres 20 lat z przeznaczeniem pod budowę kawiarni. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego to teren z planowaną funkcją zabudowy usługowej, jest zlokalizowany w strefie pełnej ochrony konserwatorskiej.

Przetarg ustny odbędzie się 30 maja w zamojskim ratuszu. Wywoławcza, miesięczna stawka czynszu z tytułu dzierżawy wynosi brutto 2152,50 zł.

Jak czytamy w ogłoszeniu, zakończenie budowy i oddanie obiektu do użytkowania powinno nastąpić najpóźniej do końca 2019 r. 

2 komentarzy

  • Ja
    Ja poniedziałek, 08 maj 2017 14:36 Link do komentarza

    Byłoby super napić się kawy w parku w niedzielne przedpołudnie? miejmy nadzieję że pomysł wypali

  • videlec
    videlec poniedziałek, 08 maj 2017 17:43 Link do komentarza

    Super

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us